Namibia - porady praktyczneZebraliśmy kilka przemyśleń i porad dla osób planujących wyjazd do Namibii. Nie możemy uważać się za ekspertów, ale wierzymy, że profesjonalne porady z przewodników, plus te nasze praktyczne przemyślenia, pomogą Wam lepiej przygotować się do wyjazdu.

Dziewczyny i bagaże gotowe na przygody!
To tylko część naszego bagażu :-)
Treści będą jeszcze na pewno uzupełniania, bo co rusz nam się cos przypomina lub znajomi o coś pytając zwracają naszą uwagę na to, że to może być ważne.
Poniższy porady podzieliliśmy na kilka kategorii i podstron. Warto przeczytać wszystkie, bo czasem trudno było podjąć decyzję, do której kategorii dany temat przypisać.
 
Namibi i Botswana - plan wyjazdu

Wyprawa Namibia - porady

Przygotowanie wyjazdu do Namibii

jak się spakowac do namibii i botswany - nasz bagaż

Wyprawa Namibia - porady

Co z sobą zabrać, jak się spakować?

 
Namibia – porady praktyczne

Wyprawa Namibia - porady

c.d.n.

Namibia – porady praktyczne

Wyprawa Namibia - porady

c.d.n.

 

Zapraszamy do komentowania!

Macie jakieś pytania o wyjazd lub chcecie się podzielić własnymi przemyśleniami (lub skorygować nasze)?

Namibia i Botswana 2018

2 września 2018

Z wizytą w wiosce Himba (dzień 10)

Szukamy informacji turystycznej, by tam dowiedzieć się jak dostać się do wioski Himba. Niestety nic takiego tutaj nie istnieje... W dodatku robi się nerwowo, bo Zuza zwraca uwagę niemal wszystkich przechodniów. Jeden z lokalnych żulików nie może oprzeć się pokusie dotknięcia jej pięknych, jasnych włosów. Iskrzy… Zuza nie wytrzymuje, a ja zmuszony jestem wkroczyć do akcji... Krzyczę na gościa i stanowczo strącam jego rękę. Zdecydowana postawa odstrasza osobnika. Gdzieś z boku, z samochodu wysiada już miejscowy policjant…
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments